O portáluReferenceKe staženíObchodní podmínkyCeníkKariéraKontakt

Společnost Zápůjčka.cz s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

OBCHODNÍK/ OBCHODNICE

Popis pozice:
V této odpovědné, samostatné obchodní pozici budete odpovídat za uzavírání rámcových smluv o spolupráci s významnými klienty (prevážně reklamní a event agentury). Veškerou další péči o nově získané klienty má na starosti obchodní odd.
Oživení kontaktů s klienty s nimiž společnost spolupracovala v minulosti
V koordinaci s obchodním odd. příprava speciálních nabídek a slev pro zákazníky
Příprava prezentací "na míru" pro klíčové klienty

Požadavky:
min. SŠ vzdelání, pracovitovitost, flexibilita, samostatnost
Znalost angličtiny výhodou
Asertivita, orientace na cíl a výsledek, schopnost a chuť prodávat
Reprezentativní vystupování, bezchybný ústní a písemný projev

Nabízíme:
Pestrou, zajímavou, odpovednou práci v mladém kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení závislé na výsledcích s atraktivním bonusovým schématem.
Volnou pracovní dobu.
Mobilní telefon.

ŘIDIČ/ ZÁVOZNÍK.

V této pozici budete odpovedni za rozvoz a dovoz jednotlivých zakázek po Praze a celé ČR. Kontrolu nákladu při odevzdání na místě určení a kontrolu při vyzvednutí.

Požadavky:
SŠ vzdělání, ŘP sk B, ostatní skupiny výhodou,
praxe v řízení dodávek
spolehlivost, pečlivost, slušné vystupování, chut pracovat, časová flexibilita

Nabízíme:
dobré platební podmínky, příplatky za večerní a víkendové jízdy, možnost dalšího přivýdělku v rámci společnosti, mladý kolektiv,

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie, rádi Vám poskytneme více informací.